Profesyonel ekip, 360 derece hizmet!

2010 yılında temelleri atılan Perspective City; gayrimenkul satış, kiralama, iş geliştirme, yatırım planlama, finans ve mimari alanda profesyonel ekibiyle birlikte 360 derece hizmet vermektedir. Merkez ofisi Beşiktaş’ta bulunan şirketimizin; aynı zamanda Ataköy ve Sancaktepe bölgelerinde şubeleri bulunmaktadır.

Alanında öncü ve yenilikçi şirketimiz, hizmet verdiği alanda ekibini daima geliştirmeyi ve faaliyetlerinde kalitesini arttırmayı amaçlamaktadır. Aynı zamanda, paydaşları ve seçkin yatırımcılarına sunduğu çözüm ortaklığı, geliştirici projeleri ve danışmanlık hizmeti ile yeni bir bakış açısı sunmaktadır.

Temel Felsefemiz

Tamamlanan her işte devamlı gelişmek, Perspective City müşterilerinin, sermayedarlarının memnuniyetini sağlamak, bilgi birikimini ve deneyimlerini kullanarak hizmet ve yönetim sürecini en verimli ve en etkin bir şekilde geliştirmektir.

Yönetim Kadrosu

BURAK HALİL MİRZA
BURAK HALİL MİRZAKurucu Ortak
İTÜ Mimarlık Fakültesi Şehir ve Bölge Planlama Bölümü mezunudur. Kariyerine Süzer Grup’ta Satış departmanında başlayıp, gayrimenkul satış yöneticiliği pozisyonunda görev almıştır. Sonrasında Aşçıoğlu İnşaat A.Ş’de yurt içi ve yurtdışı satış direktörlüğü pozisyonu üstlenmiş olup PerspectiveCity Gayrimenkul ve Danışmanlık Şirketi’nin kurucu ortağı olarak kariyerine devam etmektedir.
CEYHUN ÖZİŞ
CEYHUN ÖZİŞKurucu Ortak
İTÜ Mimarlık Fakültesi Şehir ve Bölge Planlama Bölümü lisans; Gayrimenkul Geliştirme Bölümü yüksek lisans mezunudur. Danışmanlık ve Yatırım şirketlerinde uzman olarak çalıştıktan sonra on yıla yakın bir süre Suryapı’da çalışmış ve İş Geliştirme Müdürü olarak görevinden ayrılmıştır. On beş yıllık kariyerinde planlama ve gayrimenkul geliştirme sektörlerinde imar plan yapımı, nitelikli toplu konut siteleri, ofis yapıları ve alışveriş merkezleri gibi birçok büyük projenin geliştirilmesinde etkin bir görev almış olup pazar analizi, fizibilite çalışmaları, konsept proje geliştirme ve kat karşılığı anlaşmaları gibi konularda uzmanlaşmıştır. PerspectiveCity Gayrimenkul ve Danışmanlık Şirketi’nin kurucu ortağı olarak kariyerine devam etmektedir.
MELİHA MERVE MİRZA
MELİHA MERVE MİRZAMimar
Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü mezunudur. Kariyerine Norm Mimarlık’ta proje mimarı olarak başlamış daha sonra Dikmen Tayfur Mimarlık ta çeşitli şantiye ve projelerde proje yöneticisi olarak görev almıştır. Klassis A.Ş’de ise 4 yıl boyunca satış yöneticisi olarak yer aldıktan sonra kariyerine PerspectiveCity Gayrimenkul ve Danışmanlık Şirketi’nde proje yöneticisi olarak devam etmektedir.
KAAN DOĞAN
KAAN DOĞANMakine Mühendisi
Çankaya Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği bölümü mezunudur. Kariyerine Hidromek A.Ş’de satış mühendisi olarak başlamış olup, PerspectiveCity’de Satış yöneticisi olarak kariyerine devam etmektedir. Proje ofisi, iş merkezi ve konut satış ve kiralaması alanında uzmanlık elde etmiştir.